А ваша шкіра готова? Протипоказання до лазерної епіляції. Поради фахівця салону

Для більшості людей лазерна епіляція давно відома як зручний і ефективний метод видалення небажаного волосся, адже завдяки цій процедурі можна надовго зберегти шкіру ніжною і гладенькою. Саме тому лазерну епіляцію вибирають все більше жінок і чоловіків.
З цим виникає логічне запитання: чи має лазерна епіляція протипоказання? Так (як і всі лазерні методи лікування). І хоча їх порівняно мало, а більшість не є постійними, все ж важливо переконатися, що у вас ці протипоказання відсутні. Тому нагадаємо про деякі з них в нашій статті.

Коли не рекомендується робити лазерну епіляцію

Спочатку відзначимо, що протипоказання до лазерної епіляції можна умовно розділити на абсолютні і відносні. До перших відносяться ті, при яких лазерну епіляцію робити не можна.

Абсолютні протипоказання:
- онкологічні захворювання;
- цукровий діабет;
- серцево-судинні захворювання;
- варикоз і важка форма гіпертонії;
- хронічні захворювання шкіри;
- гепатит
- індивідуальна непереносимість процедури та деякі інші.

Відносні протипоказання:
До них відносяться ті, при наявності яких процедуру виконують тільки після консультації з лікарем або після усунення протипоказання.

  • Вагітність. Що робити, коли ви дізналися про вагітність під час курсу процедур? Перервати курс і повернутися до нього, але бажано не раніше, ніж через півроку після пологів і початку грудного вигодовування.
  • Виразки шкіри. Якщо на ділянці, де планується процедура, з'явилися ранки, інфекції, опіки, запалення і т.д., бажано відкласти епіляцію до повного їх загоєння.
  • ГРВІ та підвищена температура. Важливо дбати і про власне здоров'я, і про здоров'я інших.

Лазерна епіляція та інші процедури

А що, якщо ви хочете поєднати лазерну епіляцію і візит до косметолога? Все залежить від процедури. Деякі з них (наприклад, хімічний пілінг) роблять шкіру дуже чутливою, оскільки видаляють її верхній шар. Шкірі потрібен час, щоб відновитися: важливо, щоб будь-яке почервоніння, чутливість або пігментація зникли до того, як ви почнете курс.

Будь-які інші процедури для особи, які не включають видалення верхнього шару, можна спокійно поєднувати з лазерною епіляцією.

Лазерна епіляція та ліки

Деякі ліки можуть посилити чутливість при лазерній епіляції. Якщо ви приймаєте певні препарати, повідомте про це фахівця салону і обов'язково попередньо проконсультуйтеся зі своїм лікарем в залежності від виду ліків, може знадобитися почекати деякий час, щоб почати або продовжити курс.

Наприклад, клієнтам, які приймають антибіотики, треба почекати 14 днів після останнього прийому ліків, а тим, хто приймає тетрациклін, - місяць.

Лазерна епіляція та інші методи видалення волосся

Лазер діє на коріння волосся, руйнує його і воно поступово випадає. Епіляція воском, шугарінг і вищипування видаляють волосся з коренем, тому лазеру просто нема на що націлюватися. Тому якщо ви недавно зробили депіляцію будь-яким методом, окрім гоління бритвою, почекайте, ніж три тижні, щоб переконатися, що ріст волосся відновився.

Тепер ви знаєте все про лазерну епіляцію і перебування в салоні буде комфортним і приємним.