Основні відмінності лазерної та елос епіляції

На відміну від лазерної епіляції, після елос епіляції шкіра не висушується - сама процедура навіть корисна для шкіри, тому як вона стимулює вироблення еластину і колагену, які так необхідні для того, щоб шкіра залишалася пружною і молодою.

Для того, щоб повністю видалити волосся за допомогою лазерної епіляції, вам доведеться пройти 6-8 процедур, А то і більше - в залежності від індивідуальних особливостей організму. Елос епіляція дозволяє видалити їх за 4-6 сеансів.

Завдяки попередньому прогріванню волосся елос епіляція дозволяє проникнути на глибину 5-6 мм, Що дає можливість видалити волосяний фолікул навіть на найбільшій глибині. При лазерної епіляції неможливо домогтися таких результатів, так як максимальна глибина проникнення лазера становить 2-3 мм. А тому ефективність елос епіляції буде набагато вище.

Вартість елос епіляції, на відміну від лазерної епіляції, визначається не кількістю спалахів, а площею оброблюваної зони. За одну спалах лазерної епіляції можна обробити велику ділянку шкіри, при елос епіляції доводиться видаляти кожен волосся окремо, а тому вона може зайняти набагато більше часу.+

Лазерні апарати зручні у використанні, а тому лазерну епіляцію вам може зробити фахівець в будь-якій клініці або салоні. Елос епіляція вимагає високого професіоналізму лікаря, а тому варто уважно вибирати клініку, якщо ви не хочете неприємних наслідків.