Лазерна епіляція діодним лазером

Лазерна епіляція діодним лазером - один з різновидів лазерного впливу на стрижень волосини і волосяну цибулину, мета якого - їх руйнування.

Лазерна епіляція: історія

Винахід лазерної епіляції відбувся в кінці 70-х. Зрозуміло, випадково. Один вчений, займаючись вивченням лазерного випромінювання, підставив руку під його потік, а через якийсь час зазначив: волосся на тому місці не росте. З цього моменту почалися багаторічні дослідження, мета яких - винахід лазера для безпечного проведення епіляції.

Через якийсь час, вірніше, роки, було розроблено кілька видів лазера: олександритовий, рубіновий, діодний. Останні вигравали за рівнем комфорту і, що важливо, безпеки. В наші дні лазерна діодна епіляція вважається найефективнішою і найбільш безпечним методом видалення волосся.

Лазерна діодна епіляція: сьогодні

Універсальність лазерної епіляції в тому, що процедура може проводитися і жінкам, і чоловікам. Чому сьогодні вважають за краще діодний лазер? Тому що всього за кілька сеансів можна досягти бажаного результату на тривалий термін.

При цьому способі епіляції повністю видаляється волосся, в більшості випадків знадобиться всього 6-12 сеансів (для порівняння, класична епіляція - від 12 процедур, а депіляція - раз в 3 тижні на постійній основі). Зрозуміло, все індивідуально: для кого-то знадобиться тільки 6 процедур, а комусь потрібно 10.

Переваги

  • Виконувати лазерну епіляцію діодним лазером можна в будь-яку пору року.
  • Велика швидкість обробки і висока ефективність.
  • Можна позбутися від "зайвого" волосся будь-якого кольору і товщини - практично назавжди.
  • Відновлювальний період відсутній. Є рекомендації не засмагати 2 дня до і після процедури.
  • Вбудовані охолоджуючі системи перешкоджають появі больових відчуттів і опіків.

Як підготуватися до процедури

Діодна лазерна епіляція ефективно знищує волосся навіть на засмаглих ділянках шкіри, але для кращого результату за 2 тижні до процедури рекомендується відмовитися від відвідування пляжу та солярію. У сонячну погоду при виході на вулицю необхідно користуватися захисними засобами з високим рівнем УФ-захисту. За кілька тижнів до діодної лазерної епіляції не можна використовувати засоби для освітлення і уповільнення росту волосся, видаляти волосся альтернативними методами.

Перед самою процедурою епіляції не потрібно наносити на зони видалення будь-які косметологічні засоби або мазі.

На яких зонах тіла можна виконувати лазерну епіляцію діодним лазером?

  • Руки і пахви.
  • На обличчі: міжбрів'я, бакенбарди, вусики (над губою) і зона підборіддя.
  • На ногах: процедура вимагає часу, хоча відчуття досить комфортні. І часте повторення процедура не потребує.
  • Область живота і спина. Такі процедури часто роблять чоловіки з густим волосяним покривом. Процес тривалий, але не потрібне часте повторення.
  • Зона бікіні. Процес швидкий, але деяка болісність все ж таки присутня.

 

Як виконується епіляція діодним лазером

Перед початком сеансу лікар налаштовує лазерний апарат. Пацієнт в цей час приймає зручну позу на кушетці або кріслі, виконується антисептична обробка ділянок епіляції і наноситься контактний гель. І лікар, і пацієнт надягають спеціальні захисні окуляри. Починається обробка лазером. В кінці процедури на шкіру наноситься спеціальний заспокійливий крем.

Після діодної епіляції

Після лазерної епіляції діодним лазером на шкірі в зоні обробки ви помітите деяке почервоніння, іноді свербіж. Це нормальна реакція організму. Всі неприємні відчуття зникнуть через кілька днів. Щоб поліпшити стан шкіри можна скористатися пом'якшуючими засобами, які порекомендує лікар. Також, бажано, на кілька тижнів після процедури, щоб уникнути зайвому потовиділенню, відмовитися від фізичних навантажень, відвідування сауни, солярію, лазні і, що логічно, від прийому сонячних ванн. При правильному підході, шкіра після лазерної епіляції швидко повертається в нормальний стан.

Чи всім можна робити таку процедуру?

Перш ніж робити процедуру, переконайтеся, чи не викликано зайве оволосіння серйозними внутрішніми проблемами, наприклад, з ендокринною системою. Діодна лазерна епіляція має протипоказання: її не можна робити вагітним, онкохворим, людям з проблемами шкіри.

Діодна епіляція - це сучасний підхід до естетичних проблем. Безумовні переваги, такі як швидкість, ефективність і гарантія бажаного результату, а саме - позбавлення небажаного волосся назавжди, зробили метод затребуваним і популярним, як серед жінок, так і чоловіків.

Якщо вам набридло безрезультатно видаляти волосся, завжди є можливість щось змінити, наприклад: епіляція діодним лазером дозволить вам насолоджуватися гладкою шкірою вже після першого сеансу!