Лазерна епіляція: Міфи і реальність.

Як і все нове в цьому світі у лазерної епіляції є свої прихильники і противники, є ті, хто купує послугу, і ті, хто її продає, є міфи, а є реальність.

Зупинимося на десятці найпоширеніших міфів, які вводять в оману.

Міф 1. Процедура лазерної епіляції впливає не тільки на загальний стан здоров'я, але і цілеспрямовано на внутрішні органи, пошкоджуючи їх.

Насправді лазерний промінь проникає не більше ніж на 4 мм в шкіру, після чого він розсіюється і глибше не проникає. Дія променя направлено тільки на руйнування волосяної цибулини, а з огляду на те, що сам лазер під час сеансу просто ковзає по шкірі, він не впливає абсолютно на інші тканини. Головним показником якісно проведеної процедури - легке почервоніння шкіри, яке проходить через кілька годин.

Міф 2. Після лазерної епіляції залишаються рубці і спостерігається вростання волосся під шкіру.

Досить часто рубцювання можна побачити після проведення сеансів електроепіляції, це пояснюється тим, що під час процедури в шкіру вводять голки. При лазерної епіляції не порушують цілісність шкірного покриву, тому рубців не спостерігається. Вростання під шкіру волосся найчастіше зустрічається після сеансів воскової епіляції, лазерна ж епіляція, навпаки, рекомендується для усунення даних наслідків.

Міф 3. Курс лазерної епіляції - дороге задоволення.

Якщо порівняти скільки коштів витрачається на придбання пінок, бритв, лосьйонів, гелів і іншого для гоління і епіляції, з вартістю повного курсу (4-8 сеансів з інтервалом в 1-2 місяці) після, якого зникають 99% небажаного волосся, то різниця приємно здивує.

Міф 4. Процедура лазерної епіляції дуже болюча.

В даному випадку потрібно говорити в першу чергу про індивідуальний больовий поріг людини (для кого-то може буде дещо болісно, ​​а хтось взагалі не відреагує, найчастіше це просто трохи неприємно, тому що схоже на клацання по шкірі) і про зону епільовану (в зоні бікіні і пахв попередньо використовують знеболюючий гель). Звичайно, з воскової епіляції лазерна не зрівняється.

Міф 5. Видалити можна все волосся навіть світле і сиве

На жаль, все не так просто, видалити дійсно можна все волосся, але тільки мають темний пігмент, саме наявність меланіну або гемоглобіну є головною метою для лазера. Тому сиві і світле волосся він просто не може «ідентифікувати». З тієї ж причини практично неможливо видалити пушкове волосся.

Міф 6. Лазерна епіляція дає 100% ефект з першого разу.

Насправді 100% ефекту складно досягти і з 4-8 сеансу, хоча кількість сеансів залежить від індивідуальних особливостей організму і від того, який ефект хоче отримати клієнт.

Але в будь-якому випадку після одного сеансу можна видалити максимум 15% волосся, з тієї причини, що зруйнувати можна тільки волосся, що знаходиться в стадії активного росту, а ВСЕ волосся одночасно не можуть перебувати на одному етапі розвитку. Щоб досягти максимального ефекту, варто розраховувати в середньому на курс з 3-6 сеансів з перервою від 2 тижнів до 2 місяців між сеансами. Крім того, по закінченню основного курсу бажано не рідше 1 разу на рік відвідувати косметологічний салон і проводити контрольний сеанс лазерної терапії.

Міф 7. Лазерна терапія протипоказана засмаглій шкірі.

Насправді одне з правил підготуватися до сеансу лазерної терапії - ніякої засмаги за 2 тижні до і 2 тижні після сеансу. Під час засмаги в шкірі утворюється темний пігмент - меланін, а це все-таки ризик отримати опік. Однак останнім часом з'явилося обладнання нового покоління, яке дозволяє підібрати оптимальну програму і настройку лазера і для засмаглої шкіри.

Міф 8. Лазерна епіляція - каталізатор розвитку різних новоутворень шкіри.

На щастя це не так. Онкогенними властивостями володіють УФ хвилі з довгою 300-400нм, що не характерно для лазера. Однак такі хвилі характерні для солярію. Крім того, лазерна терапія протипоказана онкохворим.

Міф 9. Після лазерної епіляції волосся не менш, а більше, причому вони темніші і гущі.

Насправді таке іноді зустрічається після 2-х сеансів, але «синхронізація» - це свідчення про ефективність процедури, тому як є наслідком стимулюючої дії лазера. Після подібного масового проростання волосся, є шанс видалити їх набагато більше. Після кожного сеансу волоски стають тоншими, м'якше і їх стає все менше.

Міф 10. Лазерна епіляція менш ефективна, ніж фотоепіляція.

Насправді фотоепілятор і лазер - це два різновиди одного апарату, робота якого заснована на принципі фотоіндукціі або «селективного фототермоліза». Це означає, що головною мішенню в обох випадках є темний пігмент - меланін. Фотоепілятор - це прототип сьогоднішнього самого прогресивного, безпечного і ефективного діодного лазера.