Чоловіча епіляція. Кращі поради по методам епіляції для чоловіків

Колись депіляція була прерогативою жінок. Сьогодні все більше і більше чоловіків починають піклуватися про свою зовнішність і проходять процедури депіляції. Вони видаляють волосся з-під пахв, на спині, грудях або інтимних місцях. Видалення чоловічого волосся стало такою ж стандартною процедурою в салонах краси, як видалення жіночого волосся.

Чоловіча депіляція - чому чоловік видаляє волосся?

Гладка депіліровані груди у чоловіка - сьогоднішній канон чоловічої краси. Не дивно, що все більше чоловіків вважають це модною вимогою. Для інших чоловіча лазерна епіляція - це просто зручність в дотриманні гігієни.

Все більше і більше чоловіків починають піклуватися про себе і своє тіло. Дотримання тенденціям змушує їх сміливо входити в ті області лікування, які до недавнього часу були призначені тільки для жінок. Видалення волосся у чоловіків сприймається багатьма як форма гігієни, турбота про гарний зовнішній вигляд і правильному запаху.

Надмірний ріст волосся у людей з гіпертрихоз або підвищена пітливість роблять чоловічу епіляцію обов'язковою процедурою, що дозволяє дотримуватися належну гігієну. Однак є чоловіки, які все ще не наважуються прийняти рішення про епіляцію. Однак все частіше виникає питання, як повинна виглядати чоловіча епіляція? Який метод вибрати?

Депіляція грудей

Епіляція грудей виділить популярні "кубики" на животі, тому чоловікам з животом, а також дуже струнким варто задуматися, чи дійсно їм потрібна така епіляція. Волосся іноді відмінно маскують недоліки фігури і прибирати їх не завжди варто.

Видалення волосся у чоловіків може бути швидким і зручним або надзвичайно болючим і ефективним. Можна вибрати одноразову бритву, електробритву, віск, електричний епілятор, крем і лазер. Кожен з цих методів видалить небажане волосся. Один на більш тривалий термін, інший на більш короткий термін, а третій назавжди.

Вибираючи чоловічий метод епіляції, слід керуватися типом волосся на обличчі і їх обсягом. Для густого волосся не можна використовувати той же метод, що і для світлого волосся.

Гоління інтимних місць у чоловіків одноразовою або електробритвою

Бритва - безумовно, самий популярний і найшвидший метод видалення небажаного волосся у чоловіків. Гоління інтимних місць у чоловіків одноразовою або електричною бритвою так популярно, тому що дає швидкі і безболісні результати. Це можна зробити вдома під час вечірньої ванни, не несучи додаткових витрат. Одноразова бритва дозволяє видалити волосся до нуля, електрична залишає «щетину». Це дозволяє вирішити, який кінцевий ефект влаштовує: повна гладкість або невелика шорсткість.

Однак у цього методу є свої недоліки. Перш за все, це дає дуже короткочасний ефект. Більш того, часте гоління чоловічих інтимних частин зміцнить волосся, які будуть рости швидше, стануть жорсткішими і колючими.

В принципі, можна видалити волосся з усього тіла одноразовою бритвою, електрична підійде людям з чутливою шкірою. На жаль, в важкодоступних місцях це проблематично, тому більше підійде для депіляції грудей або під пахвами. Однак варто пам'ятати, що, якщо використовувати цей метод регулярно, волосся буде рости швидше і жорсткіше.

Виголювання інтимних місць у чоловіків - як зробити його правильно

Якщо чоловік вирішив використовувати одноразову бритву, спочатку потрібно підстригти волосся ножицями або електричної бритвою. Потім змастити шкіру гелем для гоління і почати видаляти волосся. Варто бути особливо обережним при голінні яєчок, так як отримати поріз дуже легко. Для цього краще дістати електробритву з відповідним ковпачком, щоб уникнути защемлення.

Після гоління протягом наступних кількох днів варто використовувати засоби по догляду за шкірою після епіляції.

Тіло повинно бути чистим перед початком видалення волосся. Тому рекомендується робити це після душу або ванни. Шкіра і волосся стане м'яким, а гель забезпечить ідеальне ковзання. Взявши бритву, виберіть гострий предмет хорошої якості.

Бритву після гоління інтимних частин тіла потрібно викинути. Часті зміни дозволять уникнути неприємних ускладнень у вигляді негарних гнійників або неголених плям.

Лазерна епіляція для чоловіків

Людям, які хочуть видалити волосся назавжди, слід звернутися до більш інноваційним методам епіляції. Лазер підійде не тільки чоловікам з пишним волоссям, але і всім тим, хто хоче видалити волосся на тілі назавжди.

Процедура практично безболісна і дає стійкий результат. На жаль, для цього потрібно кілька серій, і це не найдешевший метод. Під час процедури руйнуються клітини волосяного фолікула, що повністю зупиняє процес зростання і волосся випадає. У зв'язку з тим, що лазер діє тільки на волосся в фазі росту, за одну процедуру можна видалити тільки частину небажаного волосся. Наступне волосся необхідно обробити в наступний раз, поки не будуть видалені всі волоски.

Така процедура дає стійкі результати на довгі роки. Коли з'являються нові відростки (звичайно, більш слабкі і ніжні), досить провести ще одну обробку.

Цей метод депіляції можна проводити по всьому тілу. Він дає найкращі і стійкі результати для людей з темним кольором волосся. Тому не дивно, що багато чоловіків вирішуються на лазерну епіляцію.

Що стосується недоліків цього методу, то найбільший - це ціна і те, що процедуру необхідно проводити в кілька серій. В середньому проводиться 5-6 таких процедур. Лазерна епіляція може бути болючою у чоловіків, в основному через те, що їх волосся темніше і жорсткіше, що свідчить про сильні і товсті волосянні фолікули. Проте, ця процедура набагато менш болюча, ніж воскова епіляція або електричний епілятор.

Воскова депіляція для чоловіків

Цей метод є найменш популярним серед чоловіків, що легко пояснити. Воскова епіляція дуже болюча. Багато чоловіків, вперше перенесли процедуру, навіть описують її як тортури. Хоча ефект зберігається надовго, оскільки воскова епіляція дозволяє домогтися гладкості на термін до 4 тижнів, деякі чоловіки готові на це.

Віск дозволяє видаляти волосся разом з коренем, завдяки чому вони стають слабшими за будь-якої подальшої обробки. В результаті з кожною наступною епіляцією стає менше болю.

Віск видаляє волоски в важкодоступних місцях, наприклад, на сідницях або на спині. Зробити таку процедуру однозначно краще в салоні краси. Замість воску можна використовувати цукрову пасту, яка менше подразнює шкіру.

Епіляцію воском або цукровою пастою також можна проводити в домашніх умовах. І віск, і пасту можна купити в будь-якій аптеці. Також є готові смужки з воском, які особливо рекомендуються новачкам.

Недоліком воскової епіляції, безсумнівно, є величезний біль. Для багатьох чоловіків це поріг, який вони не можуть подолати, тому вони відмовляються від цього методу. Варто пам'ятати, що віск для недосвідчених людей може бути навіть ризикованим методом депіляції. Віск прилипає не тільки до волосся, але і до шкіри. Занадто сильне прилипання (особливо до тонкої шкірі на яєчках) може зламати волоски разом з верхнім шаром епідермісу. Однак використання занадто холодного воску може привести до появи синців на шкірі.

Чоловіча епіляція кремом

Також існують креми і піни для депіляції, що дозволяють видалити волосся без зусиль і болю. Однак цей метод працює в середньому з чоловіками, тому що їх волосся густіше, міцніше і жорсткіше. При виборі крему, потрібно орієнтуватися на спеціальні засоби для чоловіків. Їх формула була розроблена таким чином, щоб ефект від епіляції був задовільним.

Дія крему дужа проста. Досить нанести його на шкіру, покриту волоссям, витримати час, вказаний на упаковці, і стерти залишки крему шпателем або губкою. З ним видаляться і волосся. Цей простий і безпроблемний метод займає всього кілька хвилин і дозволяє домогтися гладкості протягом декількох днів. Крем послаблює волосяну цибулину, роблячи її м'якою. Однак варто пам'ятати, що такі препарати можуть викликати алергію. Перш ніж наносити його на інтимні області, краще зробити тест на алергію. Також варто пам'ятати, що шкіра на яєчках набагато тонше, що полегшує її роздратування. Тому дотримуватися рекомендацій, зазначені на упаковці, і не збільшувати час витримки препарату на шкірі.

Недоліком цієї форми депіляції є часта алергія через високохімічний склад продукту. Більш того, ефект недовговічний, оскільки гладкість зберігається максимум кілька днів.

У чоловічій епіляції сьогодні немає нічого дивного. Депіляція інтимних місць у чоловіків, як і депіляція грудей, все частіше стає процедурою, яка, як і будь-яка інша, дозволяє подбати про гігієну. Все більше і більше чоловіків переконані, що гладке тіло - це не тільки прерогатива жінок. Більш того, жінки все більше і більше охоче приймають чоловіків з депіляцією. Не дивно, що ринок пропонує все більш досконалі методи видалення волосся, в тому числі адаптовані для чоловічої статі.