Чому осінь - найкращий час для початку курсу лазерної епіляції

Почати свій шлях до гладким ніжок (і не тільки) можна в будь-який день і будь-яку пору року! Але багато наших клієнтів запитують: коли краще?

Для того, щоб відповісти на це питання, давайте подумаємо, які фактори сприяють легкому старту!

1) якщо почати епіляцію взимку, ви зможете більш спокійно переносити періоди після лазерного втручання, тому що шкіра не знаходиться під відкритими променями сонця. Але з іншого боку, взимку ми більше одягнені, і ті ж колготи, щільні леггенси, брюки, светри все-таки будуть дратувати шкіру щільним тертям. Хоча, якщо почати взимку, то до літа ви встигнете пройти 3-4 сенси епіляції і пляжний сезон зустрінете в ідеальній формі!

2) весна є відмінним часом для початку лазерної епіляції! Одяг вже не такий щільний і теплий, шкіра спокійно буде відновлюватися після процедур. Але до літа ви встигнете пройти тільки 1-2 процедури, відповідно, про якийсь радикальний ефект поки говорити рано.

3) літо - пора спекотна і пляжна, і для лазерної епіляції не найкращий час. Кілька днів ДО і кілька днів ПІСЛЯ заборонено перебування на сонці, а це значить, що записатися на епіляцію буде складно, тому що ви не захочете переривати пляжний відпочинок процедурами. А якщо і відвідаєте салон, то після процедури доведеться на кілька днів залишатися в тіні.

4) осінь - ідеальний час для лазерної епіляції. Погода дозволяє підібрати одяг після сеансу, щоб не дратувати шкіру. Сонце вже не активне і пляжний сезон підійшов до кінця. І у вас є аж 9 місяців, щоб пройти повний курс лазерної епіляції і бути готовою до літа!

Записуйтеся прямо зараз, і виблискуйте влітку гладкою доглянутою шкірою!