Розвіюємо міфи про лазерну епіляцію

Напевно, ви не раз чули різного роду «страшилки» про лазерну епіляцію і могли навіть вірити в таку інформацію. Розберемо основні міфи про ЛЕ.

Міф 1: Лазерна епіляція шкідлива для здоров'я і внутрішніх органів, а також може викликати онкологію.

Насправді: довжина лазерного променя становить 1-4 мм. Впливає такий промінь виключно на волосяні цибулини. Ні шкіра, ні внутрішні органи, ні кістки і м'які тканини не можуть пошкоджуватися або травмуватися при ЛЕ.

На рахунок онкології - це також абсолютна помилка. Не існує клінічно доведених випадків виникнення онкології через сеанси лазерної епіляції. І бути не може, тому що мутація клітин або інші видозміни в клітинах, які призводять до онкологічних захворювань, можуть бути спровоковані ультрафіолетовими променями. А це зовсім інші типи променів, і до лазеру ніякого відношення не мають. Апарат ЛЕ не видає УФ-промені.

Міф 2: Лазерна епіляція не видаляє світле волосся або волосся на темній шкірі.

Насправді: попередні покоління лазерів (александритовий) дійсно працювали тільки на темному пігменті, тому що їм потрібно було «бачити» відросле чорне волосся, щоб його видалити. Сучасні ж лазери (діодні) сприймають волосся інакше - і прекрасно «бачать» і видаляють будь-які типи волосся, в тому числі пушкове, так і будь-які кольори волосся, в тому числі і білі і сиві, навіть на темній і засмаглій шкірі.

Міф 3: Лазерна епіляція видаляє волосся назавжди

Насправді: на більшості рекламних слоганів і банерів ми дійсно бачимо слово «назавжди» в контексті лазерної епіляції. І багато клієнтів приходять в салон ЛЕ з надією позбавитися від небажаного волосся назавжди за 1 сеанс. І тут на них чекає розчарування: за 1 сеанс неможливо позбутися волосся назавжди. За 1 сеанс лазер руйнує волосяні цибулини тільки пророслих на даний момент волосків. Але під шкірою є ще від 50 до 80% «сплячих» волосків. Через 1-2 міс. починають підростати нові волоски, які потрібно знову видаляти. Тому, щоб опрацювати і знищити хоча б 95-99% небажаного волосся на ділянках шкіри потрібно відвідувати лазерного фахівця кожні 2 місяці протягом 10-12 міс, тобто 1 рік.

По закінченні цього часу можна бачити довгостроковий результат: небажане волосся дійсно припинить зростати на оброблених ділянках. Але через кілька років можуть поступово проростати світліші і тонкі волоски, тому що організм працює, метаболізм функціонує, гормони виділяються тощо. - все це з часом стимулює появу дуже незначної кількості нових волосків, які можна також видаляти на коригувальних процедурах ЛЕ раз в 1 -2 роки.

Міф 4: Лазерна епіляція - дорога процедура

Насправді: досить рідко клієнтці (або клієнту) потрібне видалення волосся на всьому тілі. В основному в салоні ми працюємо з конкретними областями обличчя і тіла. І в сукупності виходить сума близько 2000 грн. (одна зона на обличчі, пахви, бікіні) раз в 2 місяці. Але ефективність ЛЕ не викликає сумнівів і за сеанс ми позбавляємо клієнта від небажаного волосся на оброблених зонах. Більш того, більшість салонів пропонує суттєві знижки при покупці відразу курсу процедур (від 4-х), знижки по днях тижня і до свят, за відео-відгук або згадку в соцмережах.

Міф 5: Лазерна епіляція - це дуже болюча процедура

Насправді: переважна більшість клієнтів лазерної епіляції обходяться без будь-якого знеболення. Наконечник діодного лазера працює швидко, точно і безболісно - пацієнт не відчуває ніяких дискомфортних відчуттів на більшості зон тіла. Є тільки деякі ділянки тіла з підвищеною чутливістю, але навіть і там пацієнт абсолютно нормально переносить епіляцію, просто майстер опрацьовує ці ділянки повільніше і з невеликими перервами. При індивідуальному низькому больовому порозі в будь-якому салоні епіляції вам запропонують знеболюючий крем. До слова, той же шугарінг або воскова депіляція переноситься пацієнтами набагато гірше, викликаючи істотний біль під час процедури. А ефективність таких методів набагато нижча.