На всіх сайтах лазерної епіляції написані приблизно однакові дані: 7-10 сеансів. Ця кількість сеансів і називається "курс лазерної епіляції".

Що це означає і від чого залежить?

Отже, кількість сеансів лазерної епіляції залежить від:

  • Ваших індивідуальних особливостей (типу волосся, кольору шкіри і волосся, швидкості метаболізму, гормонального фону, віку)
  • Апарату, на якому проводиться епіляція. Якщо це сучасний діодний лазер (як у нас), сеансів потрібно менше
  • Регулярності проходження сеансів. Якщо ви будете дотримуватися рекомендацій лазерного фахівця і не пропускати сеанси, волосся зникне швидше і ефективніше

Важливо відзначити, що максимально точний прогноз за загальною кількістю процедур можна зробити після 4-ї процедури. Тоді буде видно кількість волосся, що залишилася, їх товщину, інтенсивність заростання ділянок тіла і інші чинники, за якими фахівець визначить, наскільки ефективна ця процедура конкретно для Вас.

На деяких ділянках тіла волосся може перестати рости раніше проходження 7-ми сеансів (обличчя, руки, ноги), на інших ділянках може продовжувати з'являтися і після 10-ти, хоча стане світле і тонке (бікіні, пахви).

Ще одне важливе питання: волосся після курсу лазерної епіляції зникне назавжди?

Слово "назавжди" в медицині і естетичній косметології не може носити абсолютний характер. Неможливо гарантувати, що волосся ніколи більше не виросте на проепільованих ділянках тіла. Так само як не можна гарантувати, що целюліт ніколи не повернеться після ліпосакції, а зморшки ніколи не з'являться після підтяжки обличчя.

АЛЕ! Після курсу лазерної епіляції (якщо ви пройшли сеанси регулярно і на сучасному лазері) Ви однозначно побачите результат. Волосся на оброблюваних зонах стане менше на 80-90%. Використовувати станок або епілятор, можливо, знадобиться раз на півроку-рік, і то, якщо ви захочете мати абсолютну гладкість. Волосся на ногах може не турбувати Вас роками (там не так швидко відбувається оновлення волосяних фолікулів), хоча в пахвових западинах волоски можуть рости, але будуть майже не помітні: світлі і поріділі.

Тому естетичну проблему небажаного волосся Ви вирішите - 100%! Хоча говорити про те, що волосся зникне абсолютно і назавжди і більше ніколи в житті не виросте жоден волосок - буде не чесно і не правильно.

Лазерна епіляція на сьогодні - єдиний метод ефективного і видимого позбавлення від небажаного волосся!