Скільки коштує курс лазерної епіляції

Багато дівчат і хлопців досі переконані, що лазерна епіляція коштує дорого і не хочуть розпочинати процес позбавлення від небажаного волосся через недоступність цієї процедури.

Поспішаємо розвіяти цей міф, тому що на сьогоднішній день лазерна епіляція – це процедура, яку можуть дозволити собі практично всі молоді та активні люди.

Ось незрівнянні переваги, які дає лазерна епіляція:

  • Ви завжди виглядаєте на всі 100! Будь то термінова путівка на море, або романтична зустріч, а ви завжди на висоті і впевнені в собі, тому що знаєте, що ваше тіло виглядає ідеально.
  • Вас не мучать роздратування після гоління, і ви забули про врослі волоски. Саме лазерна епіляція гарантовано позбавить вас від регулярного підбривання деяких зон на обличчі та тілі, і, як наслідок, від роздратування та врослого волосся.
  • Ви не витрачаєте гроші на регулярне придбання бритв, засобів для гоління, воскових смужок та депілюючих кремів.
  • Ви знаєте, що на правильному шляху звільнення від небажаного волосся назавжди, а не задовольняєтеся частковим вирішенням проблеми кожні 3-5 днів (як у випадку з голінням або депіляцією).

Скільки коштує курс лазерної епіляції

Давайте розберемося з цифрами, щоб кожен міг розуміти, що вартість вирішення проблеми зайвого волосся є дуже доступною. Отже, ціни на лазерну епіляцію у різних косметологічних клініках та центрах можуть значно відрізнятися. Але й самі лазери, на яких проводять процедуру, теж різні. У нашому кабінеті лазерної епіляції встановлено найсучасніший діодний лазер останнього покоління, який дає ідеальний результат – без болю та опіків! Також він відмінно справляється з білим і пушковим волоссям, що важливо для блондинок.

Ціна процедур лазерної епіляції в BB Studio (Оболонь) наступна:

  • Чоловіча шия (передня та задня частина, зона комірця) 1575 грн
  • Бікіні жіноче по лінії трусиків 2275 грн
  • Ноги жіночі 6650 грн
  • Пахви чоловічі 2450 грн

Ціна вказана за 7 процедур, що є стандартним курсом лазерної епіляції.

Також зверніть увагу, що ціни на лазерну епіляцію у нашій студії – найдемократичніші, тому що у нас постійно діють знижки для клієнтів. А рівень обладнання, професіоналізм спеціалістів та сервіс – завжди на висоті!