Все, що потрібно знати про лазерну епіляцію на темній шкірі

Кілька десятиліть тому лазерна епіляція була досить ризикованою для смаглявих і темношкірих жінок. Лазери створювалися без урахування меланіну і, отже, були найбільш безпечними для людей зі світлою шкірою і темними волосяними фолікулами. Основна проблема полягала в тому, що лазери не могли належним чином розрізняти волосяні фолікули і пігмент шкіри, тому люди з темною шкірою могли піддаватися ризику серйозних опіків, рубців, знебарвлення і багато чого іншого. На щастя, в останні роки ми стали свідками прогресу в інклюзивних технологіях, розроблених спеціально для темних тонів шкіри.

Проте, для людей з темною шкірою так важливо проводити дослідження, задавати конкретні питання до свого фахівця і слідувати правильним інструкціям до і після процедури, щоб гарантувати, що вони проходять найбезпечніше лазерне лікування.

Що запитати перед процедурою лазерної епіляції на смаглявій шкірі?

Перед тим, як приступити до епіляції, дуже важливо слідувати цим конкретним інструкцій перед процедурою. Темна шкіра більш чутлива, ніж світла. Таким чином, проведіть своє дослідження перед лікуванням. Відвідайте заклад, який має багаторічний досвід роботи з темною шкірою, попросіть їх показати фотографії до і після, завжди робіть епіляцію на тестовій ділянці і зачекайте кілька днів. Якщо реакція хороша, тоді ви можете продовжити.

Дуже важливо, щоб фахівець по лазерним технологіям на темних типах шкіри добре розбирався в лікуванні широкого спектра типів шкіри і розумів постпроцедурний догляд.

Ще додаткова міра безпеки: не приймайте ліки, які створюють світлочутливість хоча б за один тиждень до лікування.

Кращий лазер для темної шкіри

Оскільки контраст між кольором шкіри і кольором пігменту у волосяному фолікулі - це те, що дозволяє лазеру легко вибирати, на що націлюватися, лазерна епіляція зазвичай найкраще працює на світлій шкірі з темним волоссям. Але завдяки сучасним досягненням лазерної медицини і косметології, сьогодні можна стверджувати: вже винайдені і широко використовуються апарати, які ідеально справляються з волоссям будь-яких типів і на шкірі всіх відтінків.

Діодний лазер SUPER PRIME з потужністю 1500 W - безпечний для темних типів шкіри, оскільки він пропонує дві довжини хвилі: 810 нм або 755 + 810 + 1064 нм. Завдяки цьому довжина хвилі може безпечно обробляти всі типи шкіри, оскільки вона вкладає свою енергію глибоко в дерму, що дозволяє краще руйнувати волосяний фолікул.

Охолодження (до -10 ℃) захищає епідерміс, забезпечуючи більш безпечну доставку енергії.

Що робити після лазерної епіляції

Після процедури лазерної епіляції на смаглявій або темній шкірі вам слід уникати прямого сонячного світла протягом як мінімум місяця до і після лікування. Ви також не повинні вибілювати, вискубувати або наносити віск протягом 4-6 тижнів.

Постпроцедурний догляд повинен включати в себе нанесення охолоджуючих препаратів після процедури, відмова від будь-яких фізичних вправ або дій, що викликають нагрівання тіла протягом 24 годин, а також уникайте перебування на сонці протягом всієї серії поцедур.

Ризики, які повинна знати кожна жінка з темним відтінком шкіри

Більш темні тони шкіри мають підвищену чутливість, тому так важливо розрізняти лазери для темної шкіри і лазери для світлої шкіри. Якщо використовується неправильне обладнання або неправильна довжина хвилі, ваша шкіра може отримати тимчасові опіки або знебарвлення. Лазери для більш темної шкіри використовуються з 2000 року. Однак більшість закладів не витратили гроші на покупку необхідного устаткування. Тому обов'язково уточніть перед процедурою, чи сучасний лазер використовується в салоні і чи призначений він для темної шкіри.

Скільки часу вам слід витратити на процес видалення волосся

Пам'ятайте, що ваші результати можуть відрізнятися, тому що багато чого залежить від людини. Ріст волосся зменшується після кожної процедури, і кількість необхідних процедур буде залежати від вашого кольору і типу волосся, площі тіла і тону шкіри. Зазвичай рекомендується від 4 до 6 процедур.