Лазерна епіляція - це не тільки для жінок. Пора відкинути стереотипи і дозволити всім людям проявляти індивідуальність, мати можливість користуватися косметикою і естетичними процедурами, незалежно від статі, віку, рівня доходу або релігії. Тим більше, багато питань стосуються не тільки зовнішнього вигляду, але і естетики, медичних показань і здоров'я.

Жінки, які забули, що таке бритва і воскові смужки для екзекуцій (депіляції;)), готові молитися на винахідника лазерних апаратів. Згадайте, скільки незручних ситуацій виникало через непоголені пахви або ноги, скільки разів доводилося кутатися в парео на пляжі через подразнень в інтимних місцях, скільки разів потрібно було сором'язливо ховатися у ванній щоб зробити той ненависний ритуал - гоління ніг ...

Зараз все інакше! Видалення волосся на обличчі і тілі стало модно, комфортно і ДОСТУПНО. У всіх великих містах є салони лазерної епіляції, і навіть люди із середнім доходом можуть дозволити собі пройти курс процедур.

А теперь про ЧОЛОВІКІВ!

Щоденні подбріванія скронь, вирівнювання бороди і вусів, висмикування або зрізання волосся в носі і вухах, гоління шиї в комірцевій зоні - знайдіть чоловіка, хто це не робить? То ж бо й воно. Це потрібно всім. Це перше, що кидається в очі при знайомстві і спілкуванні з чоловіком. Занедбані зони шиї, носа, бороди можуть зробити з цілком пристойного чоловіка - нечепуру.

Звичайно, є і найбільш просунуті і сучасні естети, які приходять на епіляцію пахв, грудей, бікіні, спини та інших зон - ми не просто раді, ми щасливі! Охайне чоловіче тіло - це дуже красиво!

Дорогі чоловіки, приходьте до нас на епіляцію. Це не боляче! Це 10-20 хв приємних відчуттів, після яких ви назавжди позбавитеся від небажаного волосся на будь-якій зоні тіла та обличчя. *

Тим більше, у нас завжди є акції спеціально для чоловіків!

* Кількість процедур залежить від типу волосся. Точну кількість Вам скаже наш фахівець на консультації.