Ми дуже пишаємося тим, що змогли виправдати довіру та високі вимоги до естетики тіла від зіркових клієнтів, селебрітіс та медійних особистостей України, які обрали нашу студію лазерної епіляції та косметології.

Ми дбаємо про кожного нашого клієнта, незалежно від статусу та роду занять, але коли до нас приходять відомі медіа-персони, відповідальність зростає, адже публічні люди мають дуже високі вимоги і до наших майстрів, і до обладнання. Ми просто зобов'язані забезпечити бездоганний результат. І наш сучасний діодний лазер чудово справляється з цим завданням.

Серед наших клієнток такі відомі люди, як Анна Добриднєва (співачка), Анна Сердюк (акторка), Солоха (співачка), Аліна Лі (танцівниця), Олексій Суровцев (актор, шоумен) та інші.

  

  

Ми працюємо з будь-якими типами шкіри та волосся, і однаково ефективно прибираємо небажане волосся і світловолосим клієнтам, і володарям густого чорного кучерявого волосся.

Наші клієнти відзначають відмінні результати вже після першої процедури, а після курсу у 7-10 процедур волосся зникає на 95%.

Тому запрошуємо стати нашими клієнтами, адже ми впевнені, що результат вас не розчарує!