Лазерна епіляція

Одна з найбільш затребуваних і в той же час доступних процедур по тілу є лазерна епіляція. Ринок виробників лазерів зростає щорічно, тому важливо використовувати новітні апарати, як це робимо ми, в B.B Studio!

Лазерна епіляція зі знижкою -50% >>>

Якщо Ви любите гладеньку шкіру, але для цього доводиться мучити себе болючою воскової або інши видом депіляції, чи травмувати шкіру голінням, то вихід один - лазерна епіляція!

Це саме та процедура, яка заслужено користується найбільшою популярністю в усьому світі. В Україні лазерну епіляцію проводять вже більше 15-ти років, але ринок виробників лазерів постійно вдосконалюється. Тому вкрай важливо відвідувати той салон епіляції, який використовує в роботі сучасне обладнання. Так робимо і ми: наш лазер має потужність 1500 Вт, що дозволяє скоротити курс процедур, але дати Вам бажаний результат!

Без болю і мук, комфортно і доступно ми позбавимо Вас від небажаного волосся на будь-яких ділянках тіла. Більш того, наш лазер високоефективний і для смаглявої загорілої шкіри, і для світлого тонкого волосся.

Лазерна  епіляція – найбажаніша процедура всіх жінок!

На сьогоднішній день це єдиний спосіб радикального видалення волосся, що дозволяє швидко добитися стійкого результату.
Завдяки використанню професійного обладнання вам не буде потрібно відрощувати волосся перед процедурою, а результат не змусить себе чекати! Ефективність здійснених процедур лазерної епіляції безпосередньо залежить від апарату, на якому вона виконуються. У нашому салоні лазерна епіляція виконується на найновішому діодному лазері з SLD матрицею - Prime Standart!
Діодний лазер Prime Standart вигідно відрізняється від безлічі інших існуючих варіантів епіляції і є лідером по функціональним можливостям і технічними характеристиками!


Перевагою лазерних модулів матричної структури є висока якість лазерного променя. Завдяки високій спрямованості і відсутність розсіювання лазерне випромінювання проникає глибше, підвищуючи ефективність видалення волосся. Висока потужність лазерного променя і швидкість обробки поверхні дозволяють звести до мінімуму тривалість процедури епіляції доданими лазером. Важливо, що наш апарат безпечний - час закінчення процедури запрограмовано - немає ризику перегріву і опіку шкіри. Prime Standart з успіхом можна застосовувати для видалення волосся будь-якого кольору (крім сивого), і на всіх фототипу шкіри: від блідої скандинавської до темної африканської. Абсолютно безболісно!
Після процедури в нашому салоні гарантовано не залишається: чорних крапок, роздратування або почервоніння, а бажаний результат гарантовано!

Забудьте про болючі депіляції чи гоління - йдіть в ногу з часом, зачаровуючи всіх своєю красою і доглянутим тілом!

Приємний бонус!

При покупці 5-ти процедур лазерної епіляції, Ви отримуєте 10 хв масажу MediGun безкоштовно (після кожної процедури)