Лазерна епіляція смаглявої шкіри

Видалення волосся на смаглявій шкірі? Без проблем!

Діодний лазер в нашому салоні - потужний і результативний в видаленні небажаного волосся, у тому числі, і на смаглявій шкірі. Виконує процедуру лазерної епіляції на всіх фототипу шкіри, включаючи темну.

Лазерна епіляція на темній шкірі - з нами безпечно!

Оскільки контраст між кольором шкіри і кольором пігменту у волосяному фолікулі - це те, що дозволяє лазеру легко вибирати, на що націлюватися, лазерна епіляція зазвичай найкраще працює на світлій шкірі з темним волоссям. Але завдяки сучасним досягненням лазерної медицини і косметології, сьогодні можна стверджувати: вже винайдені і широко використовуються апарати, які ідеально справляються з волоссям будь-яких типів і на шкірі всіх відтінків. Ми використовуємо саме такий апарат останнього покоління!

Діодний лазер  з потужністю 1500 W - безпечний для темних типів шкіри, оскільки він пропонує дві довжини хвилі: 810 нм або 755 + 810 + 1064 нм. Завдяки цьому довжина хвилі може безпечно обробляти всі типи шкіри, оскільки вона вкладає свою енергію глибоко в дерму, що дозволяє краще руйнувати волосяний фолікул.

Охолодження (до -10 ℃) захищає епідерміс, забезпечуючи більш безпечну доставку енергії.

Принцип дії лазерної епіляції полягає у вибірковому впливі лазерного променя на клітини, що містять меланін. Енергія лазерного імпульсу поглинається меланіном в кірковому шарі волоса і перетворюється в теплову енергію, яка нагріває і руйнує волосяні фолікули і ростковую зону волоса (papilla) в фазі анагена. В результаті подальше зростання волосся припиняється.

Діодний лазер - професійне обладнання, яке орієнтоване на результат. Містить лазерний модуль з діодами поверхневого випромінювання матричної структури (SLD). У діодів такої структури випромінювання виходить з усією площині діода, лазерний промінь має округлу форму і входить в шкіру під прямим кутом всією площиною. Завдяки високій спрямованості випромінювання діоди матричної структури мають більш глибоке проникнення для підвищеної ефективності видалення волосся.

Ще 10 років тому питання видалення волосся на смаглявій шкірі залишалося без відповіді. Тому що більш ранні лазери не справлялися з цим завданням. Тільки після 2000-х провідні виробники змогли створити апарат, здатний ефективно, а головне - безпечно, впоратися із завданням "лазерна епіляція для смаглявої шкіри".

На сьогоднішній день, ми практично єдині в Україні, хто має в своєму арсеналі сучасний діодний лазер. Тому ми пропонуємо унікальні процедури, з якими не справляються інші салони:

  • видалення темного, жорсткого волосся на темній і смаглявою шкірі

  • лазерна епіляція на смаглявій шкірі

  • видалення волосся на шкірі будь-якого кольоротипу

  • безпечне та ефективне видалення волосся на обличчі зі смаглявою шкірою

Звичайно, наш лазер прекрасно справляється і з видаленням волосся на світлій шкірі (світле, тонке, пушкове волосся), але в даному розділі описаний принцип роботи саме на темній.

Більше інформації в нашому Блозі >>>