Послуги стиліста

Якщо Ви замислювалися про власний імідж або хотіли б пропрацювати індивідуальний стиль, але поки не знайшли найбільш вдалі рішення, ми з радістю запрошуємо Вас на консультацію до нашого стиліста - Каті Рибіної. Багаторічний досвід роботи в сфері створення стилю дозволить опрацювати індивідуальні рішення, які максимально розкриють Ваш внутрішній світ і будуть відповідати останнім тенденціям моди.

Ми пропонуємо як комплексний підхід, так і точкові рішення, в залежності від побажань клієнта. Основні послуги, які Ви отримаєте в роботі зі стилістом:

  • Опрацювання Вашого типажу і колористики
  • Спільний шопінг (вибір базових речей, опрацювання вдалих поєднань, поради по вечірнім і сезонним нарядам)
  • Підбір макіяжу, стрижки та зачіски (повсякденні і вечірні варіанти)
  • Поради при виборі аксесуарів
  • Складання Вашого ідеального look'у

Крім цього Ви отримаєте корисні контакти, безкоштовні поради і відповіді на Ваші питання, подальшу підтримку нашого фахівця по телефону або на особистих зустрічах.

Ми точно знаємо, як підкреслити Вашу індивідуальність і знайти саме ту «вишеньку на торті» у Вашому образі. Стиль не потрібно придумувати, його можна знайти і вдосконалювати - і це під силу кожній жінці. Все, що Вам потрібно на перших етапах - це співпраця з досвідченим професійним стилістом.

Обов'язково приходьте до нас! Ви переконаєтеся, що виглядати надзвичайно і відчувати себе найкрасивішою жінкою в світі - реально!